Svadby

Zistiť viac

oslavy

Zistiť viac

Firemné akcie

Zistiť viac

Obrad, svadobná hostina a zábava až do rána

Zuzana Krasnay | 0905 830 574

Naše priestory sú mimoriadne flexibilné. Vieme preto bez problémov privítať až 120 hostí a priestor pritom udržať príjemne vzdušný. Pre romantické duše môžeme naviac priamo v areáli zorganizovať kompletný obrad pod holým nebom. Tí najmenší si zase užijú šantenie na detskom ihrisku – areál je uzavretý, takže budete mať postarané nielen o ich zábavu, ale aj bezpečnosť. Vaši hostia navyše určite ocenia, že sa po skončení akcie môžu pohodlne presunúť do svojich izieb.

Dohodnite si stretnutie

Časté otázky

Náš priestor je ideálny na organizáciu svadby, rodinnej oslavy alebo firemného eventu. Priestor má veľkú kapacitu, preto si aj väčšie skupiny a firmy môžu užiť výnimočný event či teambuilding alebo pripraviť pre svojich zamestnancov a klientov športový deň.

Kapacita je 120 hostí, pričom pri tomto počte vieme stále bez problémov zachovať vzdušnosť priestoru.

Ubytovať sa u nás môže až 24 hostí. K dispozícii máme 4 dvojlôžkové izby, štyri trojlôžkové izby a jednu štvorlôžkovú izbu, ktorá je zároveň bezbariérová. Radi Vám prichystáme detskú postieľku alebo pristelieme prístelku. 

Súčasťou areálu je aj prestrešená terasa s grilom, kde môžeme pripraviť pre hostí predsvadobnú alebo posvadobnú hostinu, rodinnú oslavu alebo posedenie s priateľmi. Radi vám zorganizujeme aj svadbu v letnom stane spolu s obradom na krásnom zelenom trávniku. 

V prípade, že máte hostí, ktorí sa prídu ubytovať už skôr, pohostíme ich, aby sa u nás cítili výnimočne. Vaši hostia si u nás môžu zahrať tenis alebo si požičať bicykel a zájsť na rodinný cyklovýlet. 

Samozrejme. Budeme veľmi radi, keď nás navštívite. Zavolajte nám na +421 905 830 574 alebo nám napíšte a spolu si dohodneme stretnutie priamo na mieste. Radi vám odpovieme na všetky otázky a zorganizujeme pre vás všetko bez starostí, aby bol váš svadobný deň alebo firemný event výnimočný.

Oslavy, školenia, teambuldingy a firemné eventy

Zuzana Krasnay | 0905 830 574

Potrebujete zorganizovať firemnú prezentáciu na pár hodín? Plánujete väčšiu konferenciu s medzinárodnou účasťou a hľadáte reprezentatívne priestory? Premýšľate, kam vziať zamestnancov na zaslúžený teambuilding? Neváhajte sa na nás obrátiť so všetkým ohľadom organizácie business podujatí. Spolu s vami vymyslíme vášmu eventu koncept a pomôžeme vám s jeho kompletnou organizáciou, vrátane cateringu, dopravy a teambuildingových aktivít.

Gastronomický zážitok na mieru pre vás

K dobrému eventu patrí dobré jedlo. Aj preto sa vždy snažíme, aby si vaši hostia užili event aj skrz svoje chuťové bunky. Pre každé podujatie pripravujeme individuálne menu. Coffee breaky, bohaté bufetové stoly či lahodné tapas spojené s ochutnávkou vín skvele doplnia každé podujatie. Okrem toho pre vás pripravíme špeciálne svadobné menu, s ktorým budú spokojní všetci svadobčania – vegetariáni, vegáni, mäsožrúti aj vaše ratolesti.

Kontaktujte náš eventový tím
svadby eventy a firemné akcie s ubytovaním v Lučenci Rocketclub